Özel Günler

Malazgirt Zaferi Kutlama Mesajları

Anadolu kapılarının açıldığı bu özel yıldönümünde Malazgirt Zaferi Kutlama Mesajları sosyal platformlarda en çok arananlar arasında bulunuyor. Bir çağ açıp bir çağ kapatan ecdadımızın anılacağı bugün de sizlerde yazımızı seçenekleriniz arasına alabilirsiniz.

Malazgirt Zaferinin Yıldönümü Mesajları yazımız da; Sultan Alparslan Sözleri, Anadolu İçin Sözler, 26 Ağustos Zaferi Sözleri, Malazgirt Savaşı Mesajları, Malazgirt Zaferi Kutlama Sözleri yer almaktadır.

Malazgirt Zaferi Kutlama Mesajları

Sultan Alparslan ve kutlu askerlerini, aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, tüm halkımızın 26 Ağustos Malazgirt Zaferi’ni kutluyorum

Malazgirt’i fethederek Anadolu’nun kapılarını bizlere açan ecdadımızın şanlı komutanlarını ve ordularını rahmet, minnet ve dualarla yâd ediyoruz.

Malazgirt’ten bir gedik açıp, bize bu Vatan’ı Yurt eden ecdadın ruhları şâd, mekânları Cennet olsun.

Anadolu’yu yurt edinmemiz için kapıları açan atalarımıza ve şehitlerimize rahmet olsun. Malazgirt Zaferi kutlu olsun.

Anadolu’nun, aziz milletimizin anavatanı haline gelmesine vesile olan Malazgirt Zaferi’nin yıl dönümünü kutluyorum

Malazgirt, sadece bir zafer değildir. Anadolu’nun ebedi yurdumuz olacağının tapusu ve Peygamberin takdiri ile taçlanacağı bir mühürdür. Malazgirt Zaferi’nin 951. yılı kutlu olsun.

26.Ağustos… Bir cuma günü… 951 yıl önce bugün, Malazgirt Zaferi ile Türkiye’ye ve Türk Milleti’ne Anadolu’nun kapıları ardına kadar açıldı. Kutlu ve mübarek olsun.

Malazgirt Zaferi Kutlama Mesajları
Malazgirt Zaferi Kutlama Mesajları

Malazgirt Zaferimizin 951. Yılı kutlu olsun. Köklerimize sarıldıkça bizi kimse yıkamayacak. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

Anadolu’yu kafirin elinden alıp Türk yurdu yapan Malazgirt Zaferi’nin 951. sene-i devriyesi mübarek olsun…Sultan Alparslan ve Şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Ruhunuz şad olsun

Bizlere bu toprakların kapılarını açan Sultan Alparslan ve kutlu askerlerini, aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, tüm halkımızın 26 Ağustos Malazgirt Zaferi’ni kutluyorum

Vaat edilmiş değil kanla alınan toprak üstünde Yaşar Türk! Anadolu’nun kapılarını açan Malazgirt yiğitleri size selam olsun.

26 Ağustos 1071’de Malazgirt’te kazanılan büyük zafer, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna uzanan yolun ilk adımı olmuş, aziz milletimiz bu topraklarda nice şanlı zaferlere ulaşarak, tarihin akışına yön vermiştir bu vesileyle Malazgirt Zaferinin 951. Yıldönümü kutlarım.

Anadolu’yu bize Özyurt yapan atalarımızın izinde, oynanan tüm oyunlara rağmen ebediyen yaşayacağız Malazgirt Zaferinin 951. Yıldönümü kutlarım.

Malazgirt Zaferi sadece bir meydan savaşı zaferi olarak değil Anadolu’da Türk devletinin kuruluş yılıdır. Malazgirt Zaferi kutlu olsun.

26 Ağustos 1071, Türklerin Anadolu’ya ilk değil; son ve temelli girişidir. Malazgirt Zaferi’nin 951. Yılında Sultan Alparslan’ı rahmetle anıyoruz.

Malazgirt ten bu yana gücünü milletten, cesaretini yüreğindeki iman ateşinden alan tüm şehitlerimiz, vatanın unutulmazlarıdır. Başta Gazi ve Şehit Sultan Alparslan ve üzere tüm şehitlerimize, bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şâd olsun.

Geçmişimizdeki birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun hep daim olması dileği ile Malazgirt Zaferi’nin 951. yıldönümü vesileyle bu vatanin bizlere yurt edinilmesinde canını ortaya koyan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, tüm şehitlerimizi minnetle anıyorum


Özel Günler kategorisinde en güzel Malazgirt Zaferi Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Güzel Malazgirt Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları , Anafartalar Zaferi Kutlama Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.