Özel Günler

Hıdırellez Günü Kutlama Mesajları

Güzel bir Hıdırellez Günü Kutlama Mesajları ile desteklenen ve değişik kutlamalarla Türkiye’mizde 5 Mayıs dolayısı ile hıdırellez coşkusu yaşanıyor. Bir Türk geleneği olan bu güzel günde insanlar dilek tutup baharı karşılıyor. Hz. Hızır ile Hz. İlyas Peygamberin kavuşma günü olarak kabul edilen ve baharın müjdeleyicisi anlamına gelen bu anlamlı günde bizde sizleri unutmadık tabi ki. İşte sevdiklerinize sunabileceğiniz Hıdırellez günü sözleri…

Hıdırellez günü kutlama mesajları yazımız da; Bahara bayramı sözleri, İdris Peygamber sözleri, Özel baharın gelişi sözleri, Hıdırellez için sözler, Bahar günü kutlama sözleri yer almaktadır.

Hıdırellez Günü Kutlama Mesajları

Hanenize mutluluk dolsun. Hıdırellez Günü kutlu olsun.

Tüm insanlığa ihtiyacı olan iyiliği, umudu ve sağlığı dağıtan, tabiatın uyanmasının ilk günü. Hıdırellez Günü kutlu olsun.

Baharın ve bereketin müjdecisi. Hıdırellez Günü kutlu olsun.

Hıdırellez günü, Bugün bolluk bereket günü, Baharlar gibi çiçek açsın günümüz. Hıdırellez Günü kutlu olsun.

Umudun, huzurun, bolluğun ve bereketin günü. Hıdırellez Günü kutlu olsun.

Hıdırellez bereketiyle gelir, dileğin kabul olur inşallah. Bereketin ve yazın habercisi Hıdırellez Günü kutlu olsun.

Hıdırellez Günü Kutlama Mesajları
Hıdırellez Günü Kutlama Mesajları

Türk’ün Ergenekon’ dan çıkış günü, baharın başlangıcı. Hıdırellez Günü kutlu olsun.

Vatandaşlarımızın kaynaşmasına ve toplumsal huzurumuzun artmasına vesile olmasını dilekleri ile Hıdırellez Gününü kutluyor, sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum.

Havalar gibi yüreğinizde hep sıcacık olsun. Hıdırellez’ de dilekleriniz kabul olsun.

Bütün güzel dileklerinizin, Gerçekleşmesi dileğiyle. Hıdırellez günü kutlu olsun..

Hıdırellezin tüm dünyada barış ve huzura vesile olması temennisiyle, vatandaşlarımızın Hıdırellez Gününü kutluyor, sağlıklı, mutlu ve umutlu yarınlar diliyorum.

Güzel günlerin müjdecisi kabul edilen bu günün, komşuluk ve toplumsal huzurumuzu artırması dileklerimle, tüm insanlığa hayırlı olsun. Hıdırellez günü kutlu olsun..

Diğer Sayfalarımız; Nevruz Baharı Kutlama Mesajları

Kültürümüzü gelecek kuşaklara www.sozlervadisi.com aktarılması konusunda herkesin aynı hassasiyeti göstermesi dileği milletimizin Hıdrellez Bayramını kutlar, saygılar sunarım.

Ülkemizde barışın ve dostluğun hakim olduğu güzel günlere vesile olması dileği ile ; tüm vatandaşlarımızın Hıdırellez Gününü kutlarım..

Tabiatın bahara uyanıp yaşamın tazelendiği, bereket, sağlık ve umut dolu dileklerin kabul olduğu Hıdırellez Günü Kutlu Olsun!

Hıdırellez, binlerce yıllık zengin kültürel birikimimizin en güzel örneklerinden birisidir. Hıdırellez Günü Kutlu Olsun!


Özel güzler kategorisinde en güzel Hıdırellez günü kutlama mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kutlama mesajları bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları , Nevruz İle İlgili Sözler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.