Özel Günler

Hıdırellez Günü Kutlama Mesajları

Güzel bir Hıdırellez Günü Kutlama Mesajları ile desteklenen ve değişik kutlamalarla Türkiye’mizde 5 Mayıs dolayısı ile Hıdırellez coşkusu yaşanıyor. Bir Türk geleneği olan bu güzel günde insanlar dilek tutup baharı karşılıyor. Hz. Hızır ile Hz. İlyas Peygamberin kavuşma günü olarak kabul edilen ve baharın müjdeleyicisi anlamına gelen bu anlamlı günde bizde sizleri unutmadık tabi ki. İşte sevdiklerinize sunabileceğiniz Hıdırellez Günü Sözleri…

Hıdırellez Günü Kutlama Mesajları yazımız da; Bahara Bayramı Sözleri, İdris Peygamber Sözleri, Özel Baharın Gelişi Sözleri, Hıdırellez İçin Sözler, Bahar Günü Kutlama Sözleri yer almaktadır.

Hıdırellez Günü Kutlama Mesajları

Yaşasın kültürlerin kardeşliği! Tüm halkların Hıdırellez Günü’nü kutlarız.

Hıdırellez günü Bugün bolluk bereket günü Baharlar gibi çiçek açsın günümüz.

Bütün güzel dileklerinizin, Gerçekleşmesi dileğiyle Hıdırellez günü kutlu olsun..

Tuttuğun dilek gerçek olsun, hanenize mutluluk dolsun. Hıdırelleziniz kutlu olsun.

Havalar gibi yüreğinizde hep sıcacık olsun. Hıdırellez’de dilekleriniz kabul olsun.

Tüm hayalleriniz, dilekleriniz çabalarınız ile gerçekleşsin… Hıdırallez gününüz kutlu olsun…

Hıdırellez’e kadar bir tutam, hıdırellez den sonra tutam tutam. Kul sıkışmayınca Hızır yetişmez.

Hıdırellez bereketiyle gelir, dileğin kabul olur inşallah. Bereketin ve yazın habercisi Hıdırelleziniz kutlu olsun.

Hıdırellez Günü Mesajları
Hıdırellez Günü Kutlama Mesajları

Yuce rabbim,bu guzel hidrelles yuzusuyu hurmetine dualarimi kabul eyle yarabbimmmm, AMÎNNNNNNN

Aylardan Mayıs, günlerden Hıdırellez; gününüz hep güneşli talihiniz hep bol olsun. Hızır gününüz kutlu olsun.

Hıdırellez’de dilekler tutulur, gül ağacına bağlanır; sizin de kısmetiniz bağlanmasın, bereketiniz bol olsun.

Hıdırellez’de dilekler tutulur, gül ağacına bağlanır; sizin de kısmetiniz bağlanmasın, bereketiniz bol olsun.

Hıdırellez, vatandaşlarımızın kaynaşmasına ve toplumsal huzurumuzun artmasına vesile olmasını dilekleri ile Hıdırellez Günü’nü kutluyor, sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum.

Yeniden canlanan ve yeşeren tabiat, bizlere onu korumamızı hatırlatarak birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştiği bu günlerde sozlervadisi.com herkesin hıdrellez günü kutlu olsun.

Güzel günlerin müjdecisi kabul edilen bu günün, komşuluk ve toplumsal huzurumuzu artırması dileklerimle, tüm hemşerilerimin Hıdrellez Gününü kutluyor, bu vesile ile hürmet ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Tıpkı Nevruz gibi, dil, din ve ırk ayrımı gözetmeksizin farklı kültürlerin bir arada kutladığı, hoşgörü ve yardımlaşma anlayışı üzerine kurulu olan Hıdrellez için hayırlı olmasını dilerim.

Diğer Sayfalarımız; Nevruz Baharı Kutlama Mesajları

Ülkemizde barışın ve dostluğun hakim olduğu güzel günlere vesile olması dileği ile ; tüm vatandaşlarımızın Hıdırellez Günü’nü kutlar, sağlıklı ve huzurlu günler dilerim.

Ülkemizin yanı sıra, Ortadoğu başta olmak üzere tüm dünyada da barışın ve dostluğun hâkim olduğu güzel günlere vesile olması temennisiyle, tüm vatandaşlarımızın Hıdırellez Günü’nü kutluyor, sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum.

Aydınlık günleri, bolluk ve bereketi müjdeleyen Hıdırellez’in tüm dünyada barış ve huzura vesile olması temennisiyle, vatandaşlarımızın Hıdırellez Günü’nü kutluyor, sağlıklı, mutlu ve umutlu yarınlar diliyorum.

Hızır Aleyhisselam ile İlyas Peygamer’in yeryüzünde buluşma günü olarak idrak ve kabul edilen Hıdırellez’in bereket ve bolluğa, barış ve kucaklaşmaya vesile olmasını Allah’tan diliyorum.

Bayramlar coşkunun, sevinç ve mutluluğun zirveye çıktığı, dostluk ve kardeşlik duygularının pekiştiği özel günlerdir. Tarihimizde dostluğa, kardeşliğe hizmet eden ve doğa sevgisini temsil eden Hıdırellez bayramınızı kutluyor, bolluk, bereket ve sağlıklı günler diliyorum https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/hidirellez-gunu-kutlama-mesajlari.html

Milleti oluşturan yapı taşları arasındaki harç konumundaki bu güzel adetlerimizin günden güne unutulup kaybolması tehlikesi ile karşı karşıyayız. Bizi biz yapan en küçük bir ayrıntının yaşatılması, kültürümüzü gelecek kuşaklara aktarılması konusunda herkesin aynı hassasiyeti göstermesi dileği milletimizin Hıdrellez Bayramı’nı kutlar, saygılar sunarım.


Özel Güzler kategorisinde en güzel Hıdırellez Günü Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kutlama Mesajları bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları , Nevruz İle İlgili Sözler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.