Özel Günler

Avukatlar Günü Kutlama Mesajları

5 Nisan Avukatlar Günü! Türkiye’nin dört bir yanında, hukuk ve adalet için vatandaşın yanında, en ön safta mücadele veren binlerce avukat var. Bugün onların günü. Onlara en güzel Avukatlar Günü Kutlama Mesajları göndermek için doğru adrestesiniz. İşte en güzel Avukatlar Günü Mesajları…

Avukatlar Günü Kutlama Mesajları yazımız da; Adalet İle İlgili Sözler, Avukat Olana Tebrik Mesajları, Özlü Adalet Sözleri, Arkadaşa Avukatlar Mesajları, Komik Avukatlar Günü Sözleri yer almaktadır.

Avukatlar Günü Kutlama Mesajları

Hak ve hukukumuzu koruyan avukatlarımızın, Avukatlar Gününü kutlarım.

Kutsal Savunma Hakkımızın Temsilcileri; Değerli Avukatlarımızın Avukatlar Günü Kutlu Olsun!

Adaletin her zaman haklıdan yana olması dileğimle, tüm hukukçuların Avukatlar Gününü kutlarım.

Güvenliğimizin teminatı olan tüm avukatlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutluyorum.

Hukuka, Ahlaka, Mesleğin onuruna ve kurallarına uygun davranan; adaleti yücelten, mesleğini erdemli bir biçimde yerine getiren tüm meslektaşlarımın Avukatlar Günü kutlu olsun…

Avukatlar Günü Kutlama Mesajları
Avukatlar Günü Kutlama Mesajları

Hukuku üstün kılmak için savaşan hak ve adaletten yana olan hukukçuların Avukatlar Gününü kutlarım.

Haklının yanında dimdik ayakta duran ve tüm gücünü kullanan avukatlarımıza selam olsun. Avukatlar Gününüz kutlu olsun.

Adeletin tecellisi, İnsan hakları ve hukukun üstünlüğü için çalışan tüm Avukatlarımızın avukatlar günü kutlu olsun….

Hukuk sisteminin en dayanıklı zincirleri olan cansiperane bir şekilde hakkın peşinden giden tüm Avukatların Avukatlar Günü kutlu olsun.

Adalet sistemimizin temel unsuru ve hak arayışımızın en önemli vesilesi olan tüm avukatlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü’nü tebrik ediyorum.

Avukatlar Günü kutlu olsun. Mesleğimiz için Ülkemiz için… Milletimiz için… Hukuk devleti mücadelemizi daima sürdüreceğiz..

“Adil bir avukat karanlığa meydan okuyan güneşe benzer.” Adalet duygusuna sahip, hakkın ve hukukun yanında yer alan tüm Avukatların, Avukatlar günü kutlu olsun.

Hak bilen, doğruyu gözeten, adalet mücadelesinde canı gönülden çalışan tüm meslektaşlarımın Avukatlar Günü kutlu olsun.

Kuruluşumuzdan beri örgütlü mücadelemizde destekleriyle hep yanımızda olan avukat dostlarımız başta olmak üzere ve tüm avukatların Avukatlar Günü kutlu olsun!

Toplumun refahı için gecesini gündüzüne katan, halk için her türlü fedakarlığı yapan, içerideki ve dışarıdaki tüm onurlu hukukçuların, Avukatlar Günü kutlu olsun.

Savunma ve hak arama görevini ifa www.sozlervadisi.com etmek suretiyle adaletin tecelli etmesinde büyük sorumluluk sahibi olan Avukat meslektaşlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü kutlu olsun.

Hukuk devletinin olmazsa olmazı yargı erkinin temel tası ve en büyük güvencesi olan, savunma mesleğinin temsilcileri olan avukatlarımızın bu özel gününü kutlarım.

Hukukun üstünlüğü için mücadele veren ve vazgeçilmez savunma hakkı için cübbesini onurla taşıyan tüm meslektaşlarımın “5 Nisan Avukatlar Günü”nü tebrik ederim.

Savunma hakkı gibi kutsal bir kamu hizmeti gören avukatlarımızın tüm toplumda gerekli saygınlığa erişmesi ve bu bilincin tüm topluma yerleşmesi arzusu ile Avukatlarımızın Avukatlar Gününü kutlarım.

Adalet mülkün, savunma adaletin temelidir. Avukatlık, etkin ve yetkin savunmanın, hak ve özgürlüklerin önemli bir güvencesidir. Tüm meslektaşlarımın 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutluyorum.


Özel Günler kategorisinde en güzel Avukatlar Günü Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Kutlama Mesajlarını bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Mutlu Haftalar Mesajları , Adalet İle İlgili Özlü Sözleri

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hak bilen, doğruyu gözeten, adalet mücadelesinde canı gönülden çalışan tüm meslektaşlarımın Avukatlar Günü kutlu olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.