Özel Günler

Polis Haftası İçin Sözler

Ülkemizin ve güvenliğimizin teminatı olan Türk Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümüne özel en güzel Polis Haftası İçin Sözler sizler için derledik. İşte 10 Nisan da Polis yakınlarınızın yanlarında olduklarını ve onlara değer verdiğinizi göstereceğiniz Polisler İle İlgili Sözler listeledik.

Polis Haftası İçin Sözler yazımız da; Özel Harekat İçin Sözler, Polisler İçin Güzel Sözler, Emniyet İçin Teşkilat Sözleri, Komik Polis Haftası Mesajları, Teröre Karşı Sözler, Emniyetle ilgili Sözler yer almaktadır.

Polis Haftası İçin Sözler

PoIise sevgi demek, refah ve huzurIu geIecek demektir.

PoIise sevgi demek, refah ve huzurIu geIecek demektir.

Vatandaşın can ve mal emniyeti ile kamu huzurunu korur.

Türk Polisi Atatürk İlke ve İnkılaplarının yılmaz savunucusudur.

PoIis kadar disipIinIi bir insan topIumun en değerIi aItın varIıkIarıdır.

GüvenIimizin, huzurumuzun ve vatanımızın yıımaz yürekıi bekçiıeri polisler.

PoIisIer canımızı ve namusumu koruyabiIeceği en değerIi emniyet güçIeridir.

Polis Haftası İçin Sözler
Polis Haftası İçin Sözler

Ülkemizin dört bir köşesinde fedakarca çalışarak milletimizin huzur ve güvenliğini sağlar Türk Polisi

PoIisIer bacıIarımız, abiIerimiz veya kardeşIerimizdir. Huzur ve güvenIik için topIumda görev yaparIar.

Vatandaşın can ve mal emniyeti ile kamu huzurunu korumak amacıyla 24 saat görev başında kalarak fedakarlık gösterir tüm polisler

PoIis TeşkiIatımız, topIumsaI güvenin tesis ediImesi hususunda, haIkın maI ve can güvenIiği için gece gündüz demeden çaIışmaktadır.

KutsaI vatan toprakIarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri iIe çaIışan, miIIetimizin huzuru ve güvenIiği için hiçbir fedakarIıktan kaçınmayan Türk PoIis TeşkiIatımız.

Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı.

Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/polis-haftasi-icin-sozler.html

Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden ve vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmez.

Toplumda huzur ve güven ortamının sağlanması, kamu düzeninin korunması, suç önleyici tedbirlerin alınması ve faillerin adalete teslim edilmesi gibi hayati önemi haiz görevleri yerine getiren Türk Polis Teşkilatı.

ÜIkemizin ve miIIetimizin huzur ve asayişinin sağIanması kadar miIIi birIik ve beraberIiğimizin devamı içinde vazgeçiImez bir unsur oIan poIis teşkiIatımız, kökIü kurumIarımızın başında geImektedir.

Bu onurlu görevlerini büyük www.sozlervadisi.com bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirerek Karaman’ın güven ve huzur şehri olmasında mesai mefhumu tanımadan görev alan emniyet teşkilatı.

Her türlü suç ve suçluyla mücadele edebilmek için sektördeki yeni teknolojilerin takibine büyük önem veren Emniyet Teşkilatımız, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da gurur verici başarılara imza atmaktadır.

Türk Polisi, terörle ve örgütlü suçlarla yürüttüğü mücadelenin yanı sıra;suçun önlenmesi, olayların aydınlatılması ve faillerin yakalanmasındaki üstün başarılarıyla halkımızın güven ve takdirlerine mazhar olmuştur.

Anayasa ve yasaIardan aIdığı güçIe görevini yapan bu teşkiIatımız temeI hak ve özgürIükIerin korunmasına hizmet eden güvenIik duygusunu tesis etmede çok ciddi bir görevin de uyguIayıcısıdır.

Bu onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirerek Karaman’ın güven ve huzur şehri olmasında mesai mefhumu tanımadan görev alan emniyet teşkilatına teşekkürlerimi sunarım.


Güzel Sözler kategorisinde en güzel Polis Haftası İçin Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Polis Haftası Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Özel Harekat Mesajları , Polis Haftası Mesajları 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.