İngilizce Doğum Günü Mesajları

0
120
views
İngilizce Doğum Günü Mesajı

İngilizce Doğum Günü Mesajları yazımız da; İngilizce doğum günü mesajları ve anlamları, İngilizce doğum günü kutlama diyalogları, İngilizce doğum günü kartları, İngilizce doğum günün kutlu olsun, İngilizce doğum günü kutlama resimli yer almaktadır.

If someone you care about is having their special day, these are some of the best happy birthday quotes for your best friend that will show them how much they mean to you.

These happy birthday wishes and messages can easily be sent via text to keep the friendship connection active!

İngilizce Doğum Günü Mesajları

Wishing you a happy birthday.  -Mutlu bir doğum günü geçirmen dileği ile


Hey sweety I wish you happy birthday, many happy returns Haaaaapppy birthday Hey tatlım! -Sana mutlu bir doğum günü dilerim, nice mutlu senelere Muuuuutlu yıllar


Happy birthday! I hope this is the begining of your greatest most wonderful year ever!  -Doğum günün kutlu olsun! Ümit ediyorum ki bu yıl senin en güzel ve en büyük başlangıçların olur


Happy Birthday to you. All of the best wishes for you. -Mutlu yıllar sana. Bütün iyi dilekler senin için.


İngilizce Doğum Günü Mesajları

May all your wishes come true. Happy birthday! -Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileği ile. Doğum günün kutlu olsun!


Wishing you a day filled with happiness and a year filled with joy. Happy birthday! -Size mutluluk dolu bir gün ve neşeyle dolu bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!


Hope your special day brings you all that your heart desires! Here’s wishing you a day full of pleasant surprises! Happy birthday! -Umarım özel günün, kalbinin arzuladığı her şeyi getirir! İşte size güzel sürprizlerle dolu bir gün diliyorum! Doğum günün kutlu olsun!


Happy birthday! Wishing you a new beginning for every day and a happy ending for every night. -Doğum günün kutlu olsun! Her günün yeni bir başlangıç ve her gecenin mutlu sonlanması dileği ile


On your birthday we wish for you that whatever you want most in life it comes to you just the way you imagined it or better. Happy birthday! -Doğum gününüzde, yaşamda en çok istediğiniz şeyin, sizin hayal ettiğiniz veya daha iyi bir şekilde size gelmesini diliyoruz. Doğum günün kutlu olsun!


Wishing you a beautiful day with good health and happiness forever. Happy birthday! -Sonsuza dek sağlık ve mutluluk ile güzel bir gün diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!


On this wonderful day, I wish you the best that life has to offer! Happy birthday! –Bu harika günde, hayatın sunduğu en iyisini diliyorum! Doğum günün kutlu olsun!


I wish for all of your wishes to come true. Happy birthday! -Tüm dileklerinizin gerçekleşmesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!


Many years ago on this day, God decided to send an angel to earth. The angel was meant to touch lives and that happened! -Happy birthday my sweet angel! Yıllar önce, bu gün, Tanrı dünyaya bir melek göndermeye karar verdi. Melek hayatlara dokunmak istiyordu ve bu oldu! Doğum günün kutlu olsun tatlı meleğim!


Sayfalarımız >>> Ablaya Doğum Günü Mesajları


Sending you a birthday wish wrapped with all my love. Have a very happy birthday! -Size tüm sevgilerimle sarılmış bir doğum günü dileği gönderiyorum. Doğum günün kutlu olsun!


Health success, happiness, money, love with you, always be with me. Happy new year! -Sağlık, başarı, mutluluk, para, aşk seninle olsun, sen hep benimle ol. Mutlu yıllar


Happy birthday to someone who is smart, gorgeous, funny and reminds me a lot of myself… -Akıllı, muhteşem, eğlenceli ve kendime çok şey hatırlatan birine mutlu yıllar …


You look younger than ever! Happy birthday! -Her zamankinden daha genç görünüyorsun! Doğum günün kutlu olsun!


Bring all the beauties you wish for a new age with surprises you never expected. Happy New Year! -Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar!


I can’t believe how lucky I am to have found a friend like you. You make every day of my life so special. It’s my goal to make sure your birthday is one of the most special days ever. I can’t wait to celebrate with you! -Senin gibi bir arkadaş bulduğum için ne kadar şanslı olduğuma inanamıyorum. Hayatımın her gününü çok özel kılıyorsun. Doğum gününüzün şimdiye kadarki en özel günlerden biri olduğundan emin olmak benim hedefim. Seninle kutlamak için sabırsızlanıyorum!


İngilizce Anlamlı Doğum Günü Mesajları 

On your birthday, I thought of giving you the cutest gift in the world. But then I realized that is not possible, because you yourself are the cutest gift in the world. -Doğum gününde, sana dünyanın en tatlı hediyesini vermeyi düşündüm. Ama bunun mümkün olmadığını anladım, çünkü sizler dünyadaki en şirin hediye sizsiniz.


Happy birthday to someone who is forever young! -Sonsuza dek genç olan birine mutlu yıllar!


Happy birthday! I hope all your birthday wishes and dreams come true. -Doğum günün kutlu olsun! Umarım tüm doğum günü dileklerin ve hayallerin gerçekleşir.


May the joy that you have spread in the past come back to you on this day. Wishing you a very happy birthday! -Geçmişte yaydığınız neşe, bu gün size geri gelsin. Size mutlu bir doğum günü diliyorum!


İngilizce Anlamlı Doğum Günü Mesajları

This birthday, I wish you abundant happiness and love. May all your dreams turn into reality and may lady luck visit your home today. Happy birthday to one of the sweetest people I’ve ever known. -Bu doğum günü, bol mutluluk ve sevgi diliyorum. Tüm hayalleriniz gerçeğe dönüşsün ve bayan şansınız bugün evinizi ziyaret etsin. Mutlu yıllar, tanıdığım en tatlı insanlardan birine.


Count not the candles…see the lights they give. Count not the years, but the life you live. Wishing you a wonderful time ahead. Happy birthday. -Mumları sayma… Verdikleri ışıkları görün. Yılları değil, yaşadığın hayatı say. Size harika zaman geçirmeniz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.


Birthdays are a new start, a fresh beginning and a time to pursue new endeavors with new goals. Move forward with confidence and courage. You are a very special person. May today and all of your days be amazing! -Doğum günleri yeni bir başlangıç, yeni bir başlangıç ve yeni hedeflerle yeni çabalar peşinde koşma zamanı. Güven ve cesaretle ilerleyin. Sen çok özel bir insansın Bugün ve tüm günleriniz muhteşem olabilir! https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/ingilizce-dogum-gunu-mesajlari.html


Happy birthday to my bestie. Thank you for knowing me like no one else does! -İyi ki doğdun kutlu olsun. Beni kimsenin bilmediği gibi tanıdığın için teşekkürler!


I’m so glad to be able to celebrate this day with a special friend. Happy birthday! -Bu günü özel bir arkadaşla kutlayabildiğim için çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun!


Happy birthday! May your day be filled with lots of love and happiness. -Doğum günün kutlu olsun! Gününüz çok fazla sevgi ve mutlulukla dolu olsun.


I wish you a wonderful birthday! I hope you have an amazing day and lots of fun! Enjoy this day, you deserve it! – Doğum gününü harika geçmesini diliyorum. Umarım çok eğlenceli ve güzel bir gün geçirirsin. Bu günün tadını çıkart, bunu hak ediyorsun


Happy birthday to my beautiful sister. Thank you for growing up alongside me. -İyi ki doğdun güzel kız kardeşime. Yanımda büyüdüğün için teşekkür ederim.


Fly high to the happiness and watch your dreams come true. Happy birthday! -Mutluluğa uçun ve hayallerinizin gerçekleşmesini izleyin. Doğum günün kutlu olsun!


Many your birthday be filled with many happy hours and your life with many happy birthday. Happy birthday! -Doğum günün en mutlu saatlerle ve hayatın en mutlu doğum günleri ile dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun!


Best things are yet to come this year, sozlervadisi.com celebrate being special on every day! Happy birthday! -Bu yıl sizi neşe ve mutlulukla şaşırtsın! Doğum günün kutlu olsun!


You’re older than yesterday, but younger than tomorrow! Happy birthday!! -Dünden daha yaşlısın ama yarından daha gençsin! Doğum günün kutlu olsun!!


I hope your special day will bring you lots of happiness, love, and fun. You deserve them a lot. Enjoy! -Umarım özel günün size bol mutluluk, sevgi ve eğlence getirir. Onları çok hak ediyorsun. Keyfini çıkarın!


Let’s light the candles and celebrate this special day of your life. Happy birthday. -Mumları yakalım ve hayatınızın bu özel gününü kutlayalım. Doğum günün kutlu olsun.


İngilizce Güzel Doğum Günü Mesajları 

Happy birthday to my best friend, the one I care about the most! -İyi ki doğdun en iyi arkadaşım, en çok değer verdiğim kişi!


The years we shared while growing up are like treasures to me.  Happy Birthday, my dear friend. -Büyürken paylaştığımız yıllar benim için hazineler gibidir. Mutlu Yıllar benim sevgili arkadaşım.


Today I wish you a fun time, shared with your dear ones, and a lifelong happiness! -Bugün sizlere, sevdiklerinizle paylaşılan eğlenceli bir zaman ve ömür boyu süren bir mutluluk diliyorum!


May your birthday be full of happy hours and special moments to remember for a long long time! -Doğum gününüz uzun zamandır hatırlanacak mutlu saatler ve özel anlarla dolu olsun!


Doğum Günü İçin İngilizce Mesajlar

Life is tough but birthdays are smooth because I will finally have a chance to smile at you. Happy birthday. -Hayat zor ama doğum günleri pürüzsüz çünkü sonunda sana gülümseme şansım olacak. Doğum günün kutlu olsun.


Wishing you a memorable day and an adventurous year, Happy birthday –Size unutulmaz bir gün ve maceracı bir yıl diliyorum, İyi ki doğdun


Wishing a happy birthday to the best person I’ve ever met in this world. -Bu dünyada tanıştığım en iyi kişiye mutlu bir doğum günü dileğiyle.


I wish you a day filled with great fun and a year filled with true happiness! -Size büyük eğlence dolu bir gün ve gerçek mutlulukla dolu bir yıl diliyorum!


Wishing you the abundance of fun and glory, Happy Birthday! -Size bol eğlence ve zafer diliyorum, Doğum Günün Kutlu Olsun!


You are the only one who helped me a lot, guided me a lot and never given up when even I was not confident. Thanks for being all the way with me. Happy birthday. -Bana çok yardımcı olan, bana çok rehberlik eden ve kendime güvenmediğim zamanlarda bile asla pes etmediğiniz tek kişisiniz. Benimle birlikte olduğun için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun.


Birthdays come around every year, but friends like you only come once in a lifetime. I’m so glad you came into my life. Best wishes on your special day. -Her yıl doğum günleri gelir, ama senin gibi arkadaşlar hayatlarında sadece bir kez gelirler. Hayatıma girdiğine çok sevindim. Özel gününüz için en iyi dileklerimle.


Sayfalarımız >>> Anneye Doğum Günü Mesajları


I may be far away from you, But you are the only resident of my only heart… So I am wishing a great Birthday to the only resident of my heart. May you live in my heart forever. Happy Birthday. -Senden çok uzakta olabilirim ama her zaman kalbimde yeri olan tek kişisin. Bu yüzden kalbimin tek sakinine harika bir doğumgünü diliyorum. Sonsuza kadar kalbimde yaşaman dileğiyle. Mutlu yıllar.


Happy birthday. Good you were born. Many happy returns of the day. -Doğum günün kutlu olsun. iyi ki doğdun, nice senelere.


To the best friend I have ever known, here’s wishing you a joy-filled birthday with memories galore! -Şimdiye kadar tanıdığım en iyi arkadaşa, hatıraların bolca yaşadığı neşe dolu bir doğum günü diliyorum!


I wish you love, hope and everlasting joy and happiness. Thank you for being my best friend! -Size sevgi, umut ve sonsuz sevinç ve mutluluk diliyorum. En iyi arkadaşım olduğun için teşekkürler!


Best wishes on your birthday! You deserve all the wonderful things in this world because you are the best person I know. I love you! Happy birthday! -Doğum gününde en iyi dileklerimle! Bu dünyadaki tüm harika şeyleri hak ediyorsun çünkü sen tanıdığım en iyi insansın. Seni seviyorum! Doğum günün kutlu olsun!


Best friends are like presents. You are always happy to see them. Happy birthday to the best present that life has given me. -En iyi arkadaşlar hediye gibidir. Onları görmekten hep mutlu olursun. Doğum günün kutlu olsun, hayatın bana verdiği en güzel hediye.


I learned the meaning of true friendship from you. Happy birthday my friend. -Sizden gerçek dostluğun anlamını öğrendim. Mutlu Yıllar arkadaşım.


Happy Birthday! Wishing you a beautiful day and many blessings for the year ahead. -Doğum günün kutlu olsun! Önümüzdeki yıl için güzel bir gün ve bereket diliyorum.


Happy Birthday to my best buddy! I hope you have a good one. -Doğum Günün Kutlu Olsun en iyi dostum için! İyi bir gün geçirmen dileğiyle.


Doğum Günü kategorisinde en güzel İngilizce Doğum Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; İngilizce Kısa Aşk Sözleri , Komik Yeni Yıl Mesajları

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here