İngilizce Doğum Günü Mesajları

İngilizce Doğum Günü Mesajları
İngilizce Doğum Günü Mesajları

İnsanların ortak dili olarak kabul edilen İngilizce tüm yazışmalar konuşmalarda en çok kullanılan diller arasında yer almaktadır. Sevdiklerinize Doğum Günü kutlamalarını İngilizce olarak göndermek isteyenler için İngilizce Doğum Günü Mesajları yazımız da bir araya getirerek siz değerli takipçilerimize sunuyoruz.

İngilizce Doğum Günü Mesajları yazımız da; İngilizce doğum günü mesajları ve anlamları, İngilizce doğum günü mesajları diyalogları, Anlamlı İngilizce doğum günü mesajları, İngilizce doğum günü mesajları kartları, İngilizce doğum günü kutlama resimli yer almaktadır.

If someone you care about is having their special day, these are some of the best happy birthday quotes for your best friend that will show them how much they mean to you.

These happy birthday wishes and messages can easily be sent via text to keep the friendship connection active!

İngilizce Doğum Günü Mesajları

Wishing you a happy birthday.  -Mutlu bir doğum günü geçirmen dileği ile

Hey sweety I wish you happy birthday, many happy returns Haaaaapppy birthday Hey tatlım! -Sana mutlu bir doğum günü dilerim, nice mutlu senelere Muuuuutlu yıllar

Happy birthday! I hope this is the begining of your greatest most wonderful year ever!  -Doğum günün kutlu olsun! Ümit ediyorum ki bu yıl senin en güzel ve en büyük başlangıçların olur

İngilizce Doğum Günü Mesajları
İngilizce Doğum Günü Mesajları

Happy Birthday to you. All of the best wishes for you. -Mutlu yıllar sana. Bütün iyi dilekler senin için.

May all your wishes come true. Happy birthday! -Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileği ile. Doğum günün kutlu olsun!

Wishing you a day filled with happiness and a year filled with joy. Happy birthday! -Size mutluluk dolu bir gün ve neşeyle dolu bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Hope your special day brings you all that your heart desires! Here’s wishing you a day full of pleasant surprises! Happy birthday! -Umarım özel günün, kalbinin arzuladığı her şeyi getirir! İşte size güzel sürprizlerle dolu bir gün diliyorum! Doğum günün kutlu olsun!

Happy birthday! Wishing you a new beginning for every day and a happy ending for every night. -Doğum günün kutlu olsun! Her günün yeni bir başlangıç ve her gecenin mutlu sonlanması dileği ile

İngilizce Doğum Günü Mesajları Kısa

On your birthday we wish for you that whatever you want most in life it comes to you just the way you imagined it or better. Happy birthday! -Doğum gününüzde, yaşamda en çok istediğiniz şeyin, sizin hayal ettiğiniz veya daha iyi bir şekilde size gelmesini diliyoruz. Doğum günün kutlu olsun!

Wishing you a beautiful day with good health and happiness forever. Happy birthday! -Sonsuza dek sağlık ve mutluluk ile güzel bir gün diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

On this wonderful day, I wish you the best that life has to offer! Happy birthday! –Bu harika günde, hayatın sunduğu en iyisini diliyorum! Doğum günün kutlu olsun!

I wish for all of your wishes to come true. Happy birthday! -Tüm dileklerinizin gerçekleşmesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

¸¸•*`❀ Ablaya Doğum Günü Mesajları ¸¸•*`❀

Many years ago on this day, God decided to send an angel to earth. The angel was meant to touch lives and that happened! -Happy birthday my sweet angel! Yıllar önce, bu gün, Tanrı dünyaya bir melek göndermeye karar verdi. Melek hayatlara dokunmak istiyordu ve bu oldu! Doğum günün kutlu olsun tatlı meleğim!

Sending you a birthday wish wrapped with all my love. Have a very happy birthday! -Size tüm sevgilerimle sarılmış bir doğum günü dileği gönderiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Health success, happiness, money, love with you, always be with me. Happy new year! -Sağlık, başarı, mutluluk, para, aşk seninle olsun, sen hep benimle ol. Mutlu yıllar

Güzel Doğum Günü Mesajları

Happy birthday to someone who is smart, gorgeous, funny and reminds me a lot of myself… -Akıllı, muhteşem, eğlenceli ve kendime çok şey hatırlatan birine mutlu yıllar …

You look younger than ever! Happy birthday! -Her zamankinden daha genç görünüyorsun! Doğum günün kutlu olsun!

Bring all the beauties you wish for a new age with surprises you never expected. Happy New Year! -Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar!

I can’t believe how lucky I am to have found a friend like you. You make every day of my life so special. It’s my goal to make sure your birthday is one of the most special days ever. I can’t wait to celebrate with you! -Senin gibi bir arkadaş bulduğum için ne kadar şanslı olduğuma inanamıyorum. Hayatımın her gününü çok özel kılıyorsun. Doğum gününüzün şimdiye kadarki en özel günlerden biri olduğundan emin olmak benim hedefim. Seninle kutlamak için sabırsızlanıyorum!

On your birthday, I thought of giving you the cutest gift in the world. But then I realized that is not possible, because you yourself are the cutest gift in the world. -Doğum gününde, sana dünyanın en tatlı hediyesini vermeyi düşündüm. Ama bunun mümkün olmadığını anladım, çünkü sizler dünyadaki en şirin hediye sizsiniz.

Happy birthday to someone who is forever young! -Sonsuza dek genç olan birine mutlu yıllar!

Happy birthday! I hope all your birthday wishes and dreams come true. -Doğum günün kutlu olsun! Umarım tüm doğum günü dileklerin ve hayallerin gerçekleşir.


Doğum Günü kategorisinde en güzel İngilizce Doğum Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; İngilizce Kısa Aşk Sözleri , Komik Yeni Yıl Mesajları

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.