Doğum Günü

İngilizce Doğum Günü Mesajları

Sevdiklerine doğum gününde ortak dil olarak kabul edilen İngilizce olarak kutlayacakları İngilizce Doğum Günü Mesajları yer alıyor. Doğum gününü İngilizce olarak kutlamak istediğiniz herkese bu mesajlardan seçerek kısa mesaj ile iletebilir gönüllerini kazanabilirsiniz.

İngilizce Doğum Günü Mesajları yazımız da; Yabancı Dilde Doğum Günü Sözleri, İngilizce Güzel Mesajlar, Doğum Günü İçin Sözler, İngilizce Yeni Yıl Mesajları, Kısa Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

İngilizce Doğum Günü Mesajları

Wishing you a happy birthday.  -Mutlu bir doğum günü geçirmen dileği ile

Happy Birthday to you. All of the best wishes for you. -Mutlu yıllar sana. Bütün iyi dilekler senin için.

You look younger than ever! Happy birthday! -Her zamankinden daha genç görünüyorsun! Doğum günün kutlu olsun!

Happy birthday! I hope this is the begining of your greatest most wonderful year ever!  -Doğum günün kutlu olsun! Ümit ediyorum ki bu yıl senin en güzel ve en büyük başlangıçların olur

İngilizce Doğum Günü Mesajları
İngilizce Doğum Günü Mesajları

On this wonderful day, I wish you the best that life has to offer! Happy birthday! -Bu harika günde, hayatın sunduğu en iyisini diliyorum! Doğum günün kutlu olsun!

May all your wishes come true. Happy birthday! -Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileği ile. Doğum günün kutlu olsun!

Wishing you a day filled with happiness and a year filled with joy. Happy birthday! -Size mutluluk dolu bir gün ve neşeyle dolu bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Wishing you a beautiful day with good health and happiness forever. Happy birthday! -Sonsuza dek sağlık ve mutluluk ile güzel bir gün diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

I wish for all of your wishes to come true. Happy birthday! -Tüm dileklerinizin gerçekleşmesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Hey sweety I wish you happy birthday, many happy returns Haaaaapppy birthday Hey tatlım! -Sana mutlu bir doğum günü dilerim, nice mutlu senelere Muuuuutlu yıllar

Sending you a birthday wish wrapped with all my love. Have a very happy birthday! -Size tüm sevgilerimle sarılmış bir doğum günü dileği gönderiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Happy birthday to someone who is smart, gorgeous, funny and reminds me a lot of myself… -Akıllı, muhteşem, eğlenceli ve kendime çok şey hatırlatan birine mutlu yıllar …


Doğum Günü kategorisinde en güzel İngilizce Doğum Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizler de sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Doğum Günü mesajlarınızı bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; İngilizce Kısa Aşk Sözleri , Komik Yeni Yıl Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.