1 Ocakta Doğanlara Mesajlar

Doğum günü 1 Ocakta olanlar kendileri için önemli olarak kabul edilen günlerden birisidir. Parmak ile gösterilen günlerden birisidir. Bu gün yapılan etkinlikler kendileri için önem arz etmektedir. Bizde sizleri düşündük ve bu gün Doğanlara 1 Ocakta Doğanlara Mesajlar hazırladık.

1 Ocakta Doğanlara Mesajlar yazımız da; Sevgiliye 1 Ocakta Doğanlara Mesajlar, Arkadaşa 1 Ocakta Doğanlara Mesajlar, 1 Ocakta Doğanlara Mesajlar Yeni, 1 Ocakta Doğanlara Mesajlar Resimli, Etkileyici 1 Ocakta Doğanlara Mesajlar yer almaktadır.

1 Ocakta Doğanlara Mesajlar

Allah sağlıklı huzurlu nice yıllar dilerim yeni yaşın, yeni yılın ve doğum günü kutlu olsun

Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri yaşatan Kişi. Yıl başın ve doğum günün kutlu olsun

31 Aralık bitti ve 1 Ocak oldu tabi ki senin yılın bir seneyi daha geride bırakıyoruz, ama yepyeni başlangıçlar bizleri bekliyor. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Hem yeni yılını hem de doğum gününü kutlarım. Nice yıllara, nice güzel yaşlara.

Seni özel kılan 1 Ocakta doğman,  o yüzden yeni yılında ve yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun cancağımız. Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşında hayatını aydınlatsın, her zaman güzel günlerin olması dileğiyle, nice mutlu yıllara.

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yaş. Mutlu yıllar dostum! 

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir doğum günü diliyorum

Ama coşkun, ama yorgun, bir yıl daha geçiyor yaşamından.. Olsun. Sevgilerin en güzeli ile yoğrul, doğum günün kutlu olsun.

1 Ocak yeni yılın ilk günü olsa da senin için daha özel bir gün. Hem yeni yılını hem de doğum günün kutlu olsun.

Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun…

En karanlık gece bile güneşin doğması ile sona erer. Yeni yılın ilk günü yine güneş ile doğdu, yeni yaşın yine güneş ile aydınlandı. Aydınlık dolu hayırlı bir gelecek seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni bir yıla başlarken, sağlık ve mutluluk diliyorum. Acıların, felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Doğum günün kutlu olsun.

Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın ve yeni yılın kutlu olsun mutlu yıllara abiciğim.

Yeni yaşın yeni yılın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!

Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/1-ocakta-doganlara-mesajlar.html

Yeni yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara…

Seni çok seviyorum iyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın… Doğum günün kutlu olsun.

Bu yıl belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Takvimdeki tüm rakamların www.sozlervadisi.com değiştiği bu günde, yaşın da değişti. Hayatındaki değişimlerin de en güzellerini yaşaman dileğiyle.

Yeni yıla girdiğimiz şu günde, doğum gününü en içten dileklerime kutlarım. İyi ki doğdun.

Sana sağlık diliyorum ve huzur bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacığım doğum günün kutlu olsun.

Yeni yılla birlikte yeni yaşını da tebrik ederim, umarım güzel hedeflerine emin adımlarla ilerlersin.


Doğum Günü kategorisinde en güzel 1 Ocakta Doğanlara Mesajlar hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Anneye Doğum Günü Sözleri , Anneye Doğum Günü Mesajları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.