Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları

0
1902
views
Romantik Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışmak kelime anlamıyla birbirini tanır duruma gelmek olarak bilinmektedir. İnsanlar birlerini gördüklerinde tanımak için bir çeşit diyolaglara girilir ve sonuçta iki birey birbirini tanımış olur. Sevgililerin kutlayacakları ilk diyoluğun yapıldığı Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları yazımız da

Sevdiğinize sevginizi aktarabileceğiniz Tanışma yıldönümü sürprizleri, Sevgiliye yıldönümü mesajları, Yıldönümü mektupları, İsteme yıl yıldönümü sözleri, Tanışma yıldönümü kutlaması sözlerini bulabilirsiniz.

Sevgiliye tanışma yıldönümü mesajları yazımızda buyurun;

Sevgiliye Tanışma Yıldönümü Mesajları

Geride bırаktığımız оnca yılda hеr daim yаnımdа vаr оlarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman еksik etmediğin için sonsuz teşekkür bоrçluyum sana. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun.


Sonbahara inat ağaç haIa yeşermekte, geceye inat gün haIa ağarmakta, ben ise kadere inat haIa seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun.


Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun


Bizden öncesini hatırlamıyorum, sanki ben bizle var oldum. Biz olduğumuz günün anısı TANIŞMA YILDÖNÜMÜ güzel günlerle ölümsüzleşsin. Seni seviyorum nice yıllara.


Aşkıma Tanışma Yıldönümü Mesajları

Geride bıraktığımız yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Tanışma  yıl dönümümüz kutlu olsun…


Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle… Tanışma  yıl dönümümüz kutlu olsun…


Sevgi gibi önemli duygular, bir tek seninle anlam kazanıyor bir tanem. En güzel duyguları bana yaşattığın için, sana sonsuz teşekkür ederim. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun


Gönlüme gelenim, evimin huzuru, kalbimin mutluluğu… Sensiz geçen günlerimi yaşamdan saymıyorum ben zira yaşamak sadece seninle mümkün. Senden önce yaşamamış gibiyim, nefes almamış, büyümemiş, sevmemiş, aşkı hiç hissetmemiş. Gözlerinle sevdim maviyi, saçlarınla sevdim sarıyı. Ellerinle sevdim sarmayı sarılmayı. Dudakların öğretti bana konuşmayı, kalbin öğretti sevmeyi aşık olmayı. Sen iyi ki varsın. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun can tanem.


Her ay yanımda bile olsan, gözümü kırptığımda güzelliğini görmediğimde yanarım. Hep yanımda ol nice Tanışma yıldönümlerine bir tanem.


Tanışma yıldönümümüzün birinci yıl da yani bugün ve tüm günler, seni çok seveceğim. Hayat zorlaştığında bile hayata neşe katıyorsun. Her şeyin sozlervadisi.com en iyisini hak eden adam/kadın, seni asla bilemeyeceğin kadar çok seviyorum.


Bugün,  bir tanışma yıl dönümünü daha gördük. Eğer bir gün yaşlandığımda, her olur olmaza hayıflanan ve camdan torunlarını gözleyen huysuz bir ihtiyar olacaksam, karşımda çayını içerken beni dinler gibi yapan kişi de sen olmalısın. O günlere, beraber ulaşmak umuduyla aşkım.


En yakınım, her şeyim, tanışma yıldönümü seysimiz kutlu olsun seni çok seviyorum


Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Tanışma yıldönümümüzde bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum! Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun


Seni, aşkı hiç bir zaman bulamayacağımı düşündüğüm bir anda buldum. Ama şimdi seninle büyük bir ilişkinin başlangıcı olan tanışma yıldönümünün birinci yılını kutlamak rüya gibi. Birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Sen dünyadaki en iyi adam/kadınsın. Sana bayılıyorum aşkım!


Sen, hayatıma giren en değerli ve en merhametli adam… Bu gün tanışmamızın ilk yılı ve sen hala bana ilk günkü gibi bakıyorsun. Bir adamın gözlerine aşkın bu kadar mı yakışır? Aşk ancak senin gözlerinde güzel… Daha birlikte nice tanışma yıldönümlerine sevgilim…


Kalbime kilit üstüne kilitler vuran güzel. Seninle geçen günlerim, her yıl daha da güzelleşiyor. Kokuna bekçi oldum, gözlerine ise esir. Hayatta olduğumuz sürece, gözlerime aynı coşkuyla bak. Ben senin kölenim. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun can tanem. 


Bana sarıldığında hissettiğim güven duygusunu çok seviyorum. Kimseleri görmeden dudağımın üstüne kondurduğun üç küçük öpücüğün sıcaklığı hiç eksik olmasın hayatımdan. İyi ki varsın. . Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun can tanem.


Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları Uzun

Ne mutlu bize ki; hala göz göze geldiğimiz zaman, birbirine hayran hayran bakan çocuklar gibiyiz. Umarım ki uzun yıllar, bu hayranlığın devam ettiren çocuklar olarak kalırız. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun..


Kaç kadehe sığar sevincimiz, kaç şişe kaldırır bizim aşkımızın ağırlığını… Mesela kaç kadın sevebilir senin gibi ya da kaç mevsim bir kadına bu kadar çok yakışır? Sen gönlümdeki, gözümdeki en güzel şeysin sevgilim. Ruhunun sıcaklığını her an avuç içlerimde hissediyorum ve bugün seninle yeni yılımızı kutluyorum. Seneler de geçse biliyorum ki biz hep yan yana olmaya ve birbirimizi çok sevmeye devam edeceğiz. Seni seviyorum. Tanışma Yıldönümümüz kutlu olsun.


Bugün tanışma yıl dönümümüz. Ancak ben seni her gördüğüm anda, o ilk günün heyecanını hücrelerime kadar yeniden yaşıyorum. Sanırım yıllar geçse bile, bu heyecan hiç bitmeyecek bende.


Senin aldığın nefese ölürüm ben, senin bana geldiğin güne kurban olurum. Nasıl güzel geldin sen bana böyle, nasıl içten yaklaştın ellerime. İyi ki geldin kadınım, iyi ki girdin ömrüme. Seni seviyorum, Tanışma Yıldönümümüz kutlu olsun.


Sevgiliye Tanışma Yıldönümü Mesajları

Merhaba güzel kadın… Bugün gönlüme gelişinin yıl dönümü. Tam …… yıl önce tanıdım seni, ilk görüşümde bu kadın benim dedim ve sen bana geldin. Bana gelen ayaklarından öperim seni, yollarına güller dökerim. Ellerimin yanında dolaşan ellerine teslimim sevgilim, sen benim başıma gelen en güzel çiçeğim… Hiç solmasın yaprakların, hiç tatmayalım ayrılığın zehrini. Bize yeni yıllar yakışır, ayrılık öte dursun. Sen gül baharımsın, ömrüm aşkına feda olsun. 


Beni ben yapan senin varIığın canım! Hayatımda oIduğun için sonsuz teşekkürIer.. Seni seviyorum. Tanışma Yıldönümümüz kutlu olsun.


Belki dünümde sen yoktun ama, ben hiç olmamışım. Bugünümde ise sen varsın, ben hiç olmadığım kadar varım. Geleceğimde de hep sen ol istiyorum. Bu dünyada bana cenneti verdiği için, Allahıma hep dua ediyorum. Tanışmamızın üzerinden ………. yıl daha geçti. Dilerim ki, ahirette de birlikte oluruz.


Hayatımın anlamını bulduran kadın; iyi ki ömrüme ömrünü, gönlüme gönlünü kilitledin. Seninle olduğum her an soğuktan çok sıcağı hissettim, ekşiden çok tatlıyı sevdim. Çayımın şekeri, kahvemin köpüğü, dilimin duası oldun. Senin varlığın beni her geçen saniye daha çok huzurla buluşturdu. Kış mevsiminde papatyalar açtı odamda, yaz sıcağında serinledim seninle. İyi ki geldin kadın, Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun birtanem


Zannetme ki gözIerim sana baktıkça bıkacak, öIsem de ruhum seninIe kaIacak, kapanırsa gözIerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum oIacak. Tanışma Yıldönümümüz kutlu olsun.  https://www.sozlervadisi.com/sevgiliye-sozler/tanisma-yildonumu-kutlama-mesajlari.html


Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağIanarak geçsin. Tanışma Yıldönümümüz kutlu olsun. Bebeğim


Seni tanıdım iyi ki. İyi ki ellerinden tutabildim ve iyi ki bir tanışma yıl dönümümüzde, seninleyim. Gülüşün canıma can katar. Bakışların ömrüme ömür. Sözlerin ise, dizlerime derman.


Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Tanışma Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim. 


Bundan tam bir yıl önceydi göğsüme bir ok saplandı seni göreli beri
Gözlerim bir uydu gibi gözlerine kilitlendi
Kulaklarım sesinden başka ses işitmez oldu
Ruhum tam bir yaşında seninle beraber olalı beri
Artık soranlara bir yaşındayım diyorum bir tanesi
Çünkü yaşıyorum tam bir yıldır, yani seni gördüm göreli


Tanışma Yıl dönümümüz kutlu olsun 

İlk Görüşme Yıldönümü Kutlama Mesajları


Yüreğimin en içini bilen, beni benden daha iyi tanıyan kadınım. Kızgınlığımı da, öfkemi de, nazımı da çeken gönül bağım. Bugün seninle bir yıl daha eskitiyoruz. Şarap misali yıllanıyor birbirimize olan aşkımız. Yıllandıkça güzelleşiyor, yıllandıkça daha da artıyor. Sevgilim, seni çok seviyorum. İyi ki benim gönül pencereme girdn. Tanışma Yıldönümümüz kutlu olsun. Bebeğim 


Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum. 


Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Tanışma Yıldönümümüz kutlu olsun.


Tanışma Yıldönümü Mesajları

Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yillar geçirmek dilegi ile.


Bahar gibi girdin ömrüme
Güneş gibi doğdun kalp odama
Bir yıldız gibi aydınlattın içimi
En güzel besteyle ruhum huzura seninle erdi
Bir sene ne da çabuk geçti, sanki göz açıp kapayıncaya kadar
Her senem böyle olsun yeter ki sen hep yanımda kal


Tanışma Yıldönümümüz kutlu olsun. Aşkım


Kalbim sadece senin kalbindeyken anlam kazandı. Anlamlı gelen her şeyin anlamsızlığı altında ezilirken, aslında en anlamlı şeyin sen olduğunun farkına vardım. Sonra pembeye boyandı dünya, çiçekler açtı gönlümün odalarında. Seninle birlikte sabah güneşi ısıtmaya başladı, kara kışlar birden bahar havasına döndü. Seninle açıldı gözlerim aşka. Senin elinden tuttum hiç korkmadan ve cesurca. İlk defa sevdim maceraları ve ilk defa kapıldım birinin rüzgarına. Kendimi gökyüzüne taşıdım senle birlikte, uçtum ben hunharca. Kanatlarım oldun havalandım, ayaklarım oldun sağlam bastım yerlere. Benim can içim, vazgeçilmezim… Tanıştığımız gün kutlu olsun daha nice yıllara


Eros ilk oku yayına taktığında farkındaydı, bizim birbirimiz için yaratılmış olduğumuzu. Bu yüzden on ikiden vurdu. Yıllar öncesinde bugün, içimizi titreten o heyecan hala hissettiriyor kendini. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun can tanem.

Bazen sözler sıradanlaşır. Bazılarına göre ise sevgiler ve hayat sıradanlaşır. An gelir ve öyle birisi ile karşılaşırsın ki, sana gerçekten sevmenin ve hayatı dolu dolu yaşamanın gerçek duygular olduğunu, iliklerine kadar hissettirir. Bunu başaran nadir kişilerden birisin canım. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun.


Güzel yüzlü ay parçam… İyi ki geçen yıl seni bu gün tanımışım. Bir yıldır ayaklarım aşkından yere değmiyor. İyi ki varsın, iyi ki ömrüme girdin biriciğim. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun. 


Bu gün aşkımızın birinci yıl dönümü seninle. Sen benim papatyam ben de senin aşkiton olduk bak bir yıl içinde. Aşkımızın hiç bitmemesi ve hep yanımda olman dileğiyle… Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun. 


Ömrümün seni sevmekle geçecek olan kalanını, aşkınla sarmaş dolaş geçirmek istiyorum sevgilim. Ben bir tek seninim. Geçmişte olduğu gibi, bundan sonrada sana ait olacağım. Seninle bir yılı daha geride bıraktık. İnşallah bundan sonra da, bitmek bilmeyen senelere birlikte girelim. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun. 


Nice mutIu yıIIarda, birIikte yaşIanmak diIeği iIe. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun. 


Senin aldığın nefese ölürüm ben, senin bana gelişine de. Ne de güzel geldin sen bana öyle, nasıl da içten yaklaştın ellerime. İyi ki geldin kadınım, iyi ki geldin ömrüme. Seni seviyorum Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun. 


Gül bahçelerini sermek isterdim ayaklarına
Sonra dedim ki sen güllerden daha güzelsin
Mektuplar yazmak istedim sana
Durup düşündüm sen kelimelerden de anlamlısın
Ben de kendimi getirdim sana
Belki benimle bir sene daha geçirmek istersin
Seni seviyorum… Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun. 


Belki de daha uzun yıllar bugün gibi heyecan verici olacak
Belki zaman bizi farklı yollara ayıracak
Her ne olursa olsun ben hep seni aynı bu günkü aşkla sevmeye devam edeceğim
Canım sevgilim Tanıştığımızın ilk yılı kutlu olsun


Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun.


Sevgiliye Sözler kategorisinde  en güzel Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız;  Sevgiliye Günaydın Mesajları , Sevmek İle İlgili Sözler

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here