Evlilik Sözleri

Nişan Tebrik Mesajları

Yakınlarınızın nişanına gidememişseniz ya da gitmiş ama yine de tekrar tebrik etmek isterseniz kısa Nişan Tebrik Mesajları göndermek olmalıdır. Bu özel günlerinde Sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecek en güzel Düğün Tebrik Mesajları en güzel tercileriniz arasında yer alacaktır.

Nişan Tebrik Mesajları yazımız da; Söz İçin Kutlama Sözleri, Düğün İçin Mesajlar, Nişanlananlara Güzel Sözler, Romantik Nişan Tebrikleri, Sms Düğün Sözleri, Nişan Kutlama Sözleri yer almaktadır.

Nişan Tebrik Mesajları

Sevgiyle, mutlulukla ve romantizm dolu mutlu bir NİŞAN hayatı dilerim.

Umarım girdiğin bu yolda ömür boyu çiçek bahçelerindeymişçesine huzurla yürürsün.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanız dilekleri ile nişanınızı tebrik ederim.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar…

Kalp ortaklığınız her zaman daim olsun. Mutluluk rehberiniz olsun. Güzel bir ömür mutlu olmanız temennisiyle. Nişanınızı kutlarım.

Ömrünün kararını verdiğin kutsal bir adım atıyorsun. Attığın her adımda arkandayım dostum. Nişanın kutlu olsun.

Ömrünüz boyunca en güzel günleri, en neşeli günleri ve sevginin doruklarını beraber yasamanızı dilerim… Nişanınızı kutlarım.

Nişan Tebrik Mesajları
Nişan Tebrik Mesajları

Mutluluk yolun da kıymet verdiğin insanla yürümenin keyfini yaşaman dileğiyle. Nişanını kutlarım. Mutluluklar…

Sana Nişanlınla birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Harika olan şu tabloyu hiç bir zaman kaybetmeyin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Nişanınız kutlu olsun.

Sana ve cimcime yenge adayımıza ömür boyu mutluluklar dilerim. Nişanınızı tebrik ederim, darısı düğününüze olsun inşallah.

Hayat boyu nefesin olacak kişiyle ömür boyu yürüyeceğin bu yolda mutluluklar diliyorum. Nişanın hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin.

Kalbin en güzeli o kalbi başkası ile paylaşmaktır kardeşim. Sen kalbinin ortağını buldun. Evliliğin ilk kapı, nişanın hayırlı olsun..

Diğer Sayfalarımız; Nişanlıya Güzel Sözler

Her biri kar tanesi gibi mutluluğun sevgi kokan yuvana yağmasını dilerim. Aşk bahçendeki çiçekleri yeşertsin. Nişanın güzel ömrüm mutluluk ile dolsun.

Dünya evinin ilk basamağı olan bu günde yüzünüzden gülümseme, kalbinizden mutluluk eksik olmasın. Nişanınızı tebrik ederim.

Olumlu ve olumsuz günde, önümüze çıkan tüm engelleri aşkınız ve bir birinize olan saygınızla yenmeniz dileklerimle. Nişanınızı kutlarım.

Birlikteliğinizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda aşkınızın hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle. Nişanınızı kutlarım.

Her anını dolu dolu bir mutlulukla, her saniyeni aşkla geçirmeni diliyorum. Dünyanın en güzel birliktelik senin olsun. Dünya evine girme hazırlığın da olduğun bu günde bir ömür mutluluk dilerim. Nişanın hayırlı olsun..

O kadar mutlusunuz ki, mutluluk bile kıskansın bir ömür mutluluğunuzu. Mutluluklar Dilerim.


Evlilik Sözleri kategorisinde en güzel Nişan Tebrik Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sitemizi Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımız sağlayan yorum kutusuna güzel Tebrik Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Evlilik Davetiyesi Sözleri Bebeği Doğana Tebrik Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.