Asker Sevgiliye Sözler , Asker Sevgiliye Özlem Mesajları , Asker Yareni Sözleri

0
6876
views
Asker Sevgiliye Güzel Sözler

Askere gidenin sonrasında özlemleri getirir. Özlemek güzeldir ancak özlenilen geri döndüğünü bildiğiniz zaman. Eğer bir daha görmemek üzere ayrı düşmüşseniz sevdiğinizle o zaman acıların an hassını yaşarsınız. Sürekli onun hayali ve özlemiyle kavrulur durursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Asker özlemi tabiki bir başkadır bir de aşkımız askerdeyse veya askerde olan kişi sevdiğini gurbette bıraktıysa o zaman özlemler bir kat daha artar.

Zira onlar belki de sizden kilometrelerce ötede en zor şartlar altında görev yapmaktadırlar. Onların  yüreğini ısıtacak onların yalnızlığını ve özlemini giderecek özel mesaj göndermek oldukça değerlidir.

Yazımızda gönderebileceğiniz asker sevgiliye uzun mesajlar , askerdeki sevgiliye atılacak mesajlar, asker yareni sözleri, asker sevgiliye özlem mesajları bir araya getirdik.

Sponsorlu Bağlantılar

Asker Sevgiliye Sözler

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık asker de seni arayıp da bulamamaktır.


Asker Sevgiliye Mesajlar

Bu gece nöbette gözlerinde ayın doğmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.


  • Aşkım seni ısıtan bir yorgan olsun, kalbim her zaman seni koruyan bir kalkan olsun Askerim

Benim bebeğim o ya Bitanecik sözlüm,aşkım,askerimSabır Sen bir gel yanında 1dk ayrılmıcam Yine yapışkanın olcam Allahım korusun seni


Canım aşkım gururum be askerim


Sayfalarımız >>> Askere Şafak Sözleri 


Sebekliklerimizi kıskanışlarını bana kızmanı bile öyle özledim ki aşkım


Canim benim,en sevdiğim, en degerlim, hayatım, aşkım, askerim.


Ve sen canım ciğerim mucizem tek aşkım hep baş köşe de olucaksın seni seviyorum askerim


Nasıl özlemişim seni bir bilsen aşkım doyamadim sana Askerim


Ağlama kurban olduğum her zaman yanındayım kalbim aşkım hep seninle askerim


Bekliyorum Bekliyorum Bekleyeceğim Askerim. Seviyorum Seviyorum Hep Sevicem seni Askerimmm. Canım benim canım benim derdim aşkım Askerim.

Sponsorlu Bağlantılar

Öyle çok özlemişim öyle çok beklemişim ki öyle benimsemişim ki benliğime kattım seni Askerim


Özlemin dili olsaydı, yüreğim sana ses olurdu. Ben susardım, o konuşurdu. Vatan borcum bitince benimsin aşkım


Sen şafak sayıyor musun sevgilim bilmiyorum ama ben her gün geleceğin günleri sayıyorum. Bak bugünde geçti ayrılık bir gün daha azaldı. https://www.sozlervadisi.com/sevgiliye-sozler/asker-sevgiliye-sozler.html


Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem.


Biliyorum o on iki ay geçecek, o şafak bir gün doğan güneş diyecek, işte o doğan güneş bizim için doğacak Aşkım.


Safak degıl sensızlık benı acıtan! senı cok ozledım bırtanem…


Belki sen şimdi ya uykudasın, ya nöbetsin, canım sevgilim sen her zaman benim kalbimdesin.


  • Biz komandoyuz sevgilim, vurulunca ölmeyiz. Eğer unutulursak bir gün, işte o zaman ölür bedenimiz. Dağlar boyu sürünürüm, kamufle olurum gecenin karanlığına. Üzerimdeki tek ışık yıldızlardır, onlar da senin gözlerine kalbimden baktığımda.

Askere gitmekten değil, askere gidince benden vazgeçeceğinden korkuyordum sevgilim. Sana kavuşacağım günü bekliyorum, tezkeremi aldığımda geleceğim hemen yanına. Özlemin bana acı veriyor belki, ama ayakta durabiliyorsam sozlervadisi.com sana kavuşmak düşüncesindendir.

Sponsorlu Bağlantılar

Her sabah uyanırım güneş doğmadan, vatana hizmet için eğitim alırım usanmadan. Uğruna ölünecekse ölürüm vatanım için, yaşanacaksa yaşarım vatanımın merkezindeki kalbin için. Sayıyorum günleri biliyorum elbet bitecek, güzel gözlüm seni göreceğim sonsuza dek.


Asker Sevgiliye Özlem Mesajları

Canım askerim özlüyorum işte seni öyle sıradan herkes gibi değil, her an her saniye seni özlüyorum yeniden tekrar tekrar.


Beklemek güzeldir dönecekse eğer beklenen. Özlemek güzeldir özlüyorsa eğer özlenen.


Asker Sevgiliye Aşk Sözleri

Benim şimdi sana ihtiyacım var. Senin gülüşüne, senin bakışına, canım sevgilim deyişine, sana çok ihtiyacım var canım sevgilim seni çok özledim.


  • Bekle beni ey sevgili, ellerim silahımdadır şimdi beklerim bütün geceyi. Askerlik dedikleri vatan görevi, ne vatanı bırakırım ne de vatanımın içindeki seni. Beklemekten vazgeçme beni, tezkeremi aldığımda tutacağım ellerini.

Bu kalbe bir kere adın yazıldı bir daha silinmeyecek, bu ömrüm ömrüne adandı son nefesim seninle olacak.


Ah benim canım ah benim askerim ne çok koydu gidişin


Ah benim canım ah benim askerim ne çok koydu gidişin


Giderken arkandan baka kaldım, gitme canım sevgilim diye haykıramadım, olsun be askerim sonunda seninle mutluluk varsa o şafak elbet atmaya mahkum.


Sayfalarımız <<<< Sevgiliye Hasret Sözleri


Seni düşünmeden aldığım solukları saymıyorum nefesten, seni içine sığdıramadığım damlaları saymıyorum gözyaşından, saymıyorum tebessümden sensiz kahkahalarımı.


Kalbimle sözcükler arasında anlatamadan derdimi ölüp ölüp diriliyorum seni sevmek özlemek, özlemek ölmek mi, bilmiyorum. Seni çok özledim askerim


Asker sevgiliye güzel sözler ne söylenebilir ki ona en güzel kelime seni çok seviyorum askerim demek varken.


Her yıldırım düştüğünde, şimşekler çaktığında, korktuğunu bildiğim, yanında olamadığım, sarılamadığım sevgilimi bu ayrılığı kabullenmediğim için vazgeçmediğim, her gün hayallerinle yaşadığım, başka kalplerde seni yaşatmak istemediğim bir tek seni özledim.


Şimdi daha iyi anlıyorum ki nefes almak değilmiş yaşamak, ateşlerde yanmak gibi bir şey severken bile sensiz olmak… Bunu askere gidince anladım aşkım seni seviyorum


Sensiz ilk günüm askerim, ben hep seni özlerim, ben hep seni beklerim. Sen gelene kadar gözlerimden yaşlar dökerim.

Seni uzun süre göremeyecek olmam dünyanın sonu değil ama sen her zaman benim sol yanımda olacak askerimsin.


  • Allah biliyor sen de bil seni askerde çok özledim.

Canım sevgilim senden uzakta yaşamak zor olsa da senin hasretinle yaşayacağım, sen 12 ay sonra yanıma geldiğimde hasretimi kurşuna dizeceğim.


Ayrılığa da gülüyorsam, hasretimi gözlerimde saklıyorsam bil ki askerim sana olan sevdamdandır.


Sen kaç nöbetindesin bilemiyorum ama ben her gece senin için 3-5 nöbetini tutuyorum.


Askerdeki Sevgiliye Atılacak Mesajlar

Canım askerim benim içimde bir nefes gibisin, her an gözlerimin önünde her an benimlesin, senden ayrılık çok zor olsa da sen benim biricik sevgilimsin.


Senin aşkındır beni ayakta tutan geceler boyu. Uykusuzluk inan sorun değil, sadece düşün beni ömür boyu. Hasretinin anlamını çiçeklere yüklemişim, kokunu çeker dururum yüreğime doğru. Geleceğim bir gün sevgilim, bekle beni usanmadan.


  • O gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi zaman yanımdasın, kimi zaman rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma…Askerlik bittiğinde benimsin aşkım

Benim sevdiğim asker oldu, onsu geçen her gün gözlerim doldu, ama sevdiğim gelecek bu ayrılıklar son bulacak.


Asker Sevgiliye Sözler

Canım sevgilim sen vatan nöbetindesin, ben ise senin nöbetindeyim, sensizliğin nöbetindeyim. Biliyorum bir gün bu nöbetlerimiz bitecek, seven bu kalpler kavuşacak.


Özlemek denmez buna bunun adı yangın. Aşkım


Bekle beni ey sevgili, ellerim silahımdadır şimdi beklerim bütün geceyi. Askerlik dedikleri vatan görevi, ne vatanı bırakırım ne de vatanımın içindeki seni. Beklemekten vazgeçme beni, tezkeremi aldığımda tutacağım ellerini.


Askerimin otobüsü korna çalarak gidiyor, yârimden ayrı kaldım yüreğim yanıyor, söyle bana söyle sevgilim bu ayrılık çabuk geçer mi?


Sayfalarımız <<<< Sevgiliye Aşk Dolu Sözler 


Dilimi tuttum da yüreğim durmadı be mübarek. Özlüyorum işte. Askerim


Canım askerim, seni çok özledim, geleceğin günleri bir bir sayıyorum.


Tüter sigaram gecenin karanlığının içine doğru. Yıldızlar ve ay dostumdur uykusuz geceler boyu. Elimde silahım, gönlümde sen varsın, bekler dururum yanında olacağın yarınları. Rüyanda oluyorsam şimdi, gün gelecek yanında olacağım daimi.


Seninle yaşamak çok güzeldi, Askerlikle senden ayrılmak çok acı ve zor geldi. Bilmiyorum seni görmeden, senin elini tutmadan nasıl yaşayacağım.


Sen askere gittikten sonra boşluğunu dolduramadım, sensiz geçen günlerin hesabını yapamadım, ne olur gel artık ben bu hasrete dayanamaz oldum.


Senden ayrı kaldığım bu zamanlarda, aslında ayrı değiliz bak gökyüzü yukarımızda. Aynı yıldızlara bakıyorsak, neden söylenir mesafeler bir sorunmuşçasına. Şafak sayıyorum sana kavuşabilmek için, zihnimin derinliklerinde yalnızca var senin izin.


Bu kalbe bir kere adın yazıldı bir daha silinmeyecek, bu ömrüm ömrüne adandı son nefesim seninle olacak.


Elimde silahım çapraz, vatanı beklerim soğuk gecelerde ayaz mı ayaz. Senin aşkın beni ısıtan biricik güneştir sevgilim, beni beklemekten vazgeçme sakın, bir gün mutlaka yanına döneceğim.


  • Yüreğim üşüyor senden uzaklardayken gözlerim dalıyor sensiz sabahlarken. Ve ben yine seni bekliyorum.

Asker oldun sevgilim, beni, bu vatanı korumak için uykusuz kaldın, uykularını böldün. Uykum arasında rüyamda gördüm seni çok seviyorum diye haykırdım ama duyuramadım.


Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.


Vatan bize emanet, vatanımın içinde en stratejik yer sensin bir tanem. Emaneti alan askerdir, ölümü görse de vazgeçmez. Ömrümün yettiğince sana adadım kendimi, önce vatan sonra sen.


Güzel Sözleri kategorisinde  en güzel Asker Sevgiliye Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Komik Asker Sözleri Asker Sözleri 

Share this:

Facebook Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here