Özel Günler

Kut’ül Amere Zaferi Mesajları

Tarihin en büyük zaferlerinden biri olan Kut’ül Amere için Kut’ül Amere Zaferi Mesajları unutturulmaya çalışılan bu büyük zafer için yayınlıyoruz. Irak’ ın Kut Bölgesinde İngilizlere karşı 29 Nisan 1916 yılında kazandığı büyük zafer olduğu unutulsa da veya unutturulsa da ecdadımızın kazandığı bu zaferi sözlervadisi.com ekibi olarak ele aldık.

Kut’ül Amere Zaferi Mesajları yazımız da; İngilizlere Karşı Zafer Sözler, Savaşlar İle İlgili Sözler, Mustafa Kemal’in Kut’ ül Amere Sözleri, Resimli Kut’ ül Amere Zaferi Kutlamaları yer almaktadır.

Kut’ül Amere Zaferi Mesajları

Ecdadımız ile Ne Kadar Gurur Duysak Az! Kutül Amare Zaferimiz Kutlu Olsun.

İngilizlerin Tarih Kitaplarından Sildirdiği Kutülamare Zaferimizin 106. Yılı kutlu olsun.

Milletimizin tarih sayfasına adını altın harflerle yazdırdığı Kutül Amare zaferi kutlu olsun.

Vαtαnı αyαktα tutαn koIIαr, bαcαkIαr değiI, ruhumuzdur. Kutül Amare zaferi kutlu olsun.

Büyük Türk milletimizin Kutül Amare Zaferini ve ülkemizin koruyucusu Ordumuzu yürekten kutlarım.

Kan süzülür kefenler; Döner mi hiç gidenler? Size selam yollamış; Peygamberler, erenler! Kutül Amare zaferi kutlu olsun.

Kut’ül Amere Zaferi Mesajları
Kut’ül Amere Zaferi Mesajları

Türk’ün sancağını öne koydular. Şanlı zaferlerle düşmanı boğdular. Kader böyle imiş ey garip ana. Kanım feda olsun güzel vatana. Kutül Amare zaferi kutlu olsun.

Unutturulmak istenmiş Kutül Amare Zaferi’mizin 106. Yıldönümünde kahraman ecdadımızı rahmet ve minnetle anıyorum

Kutül Amare zaferi 106. yılı kutlu olsun. Köklerimize sarıldıkça bizi kimse yıkamayacak. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. 

Irak’ın Kut bölgesinde kazandığımız www.sozlervadisi.com büyük zafer Kutül Amare’nin 106. yılında, tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Kutül Amare Zaferimiz Kutlu Olsun.

Bir büyük destan. ve bu destanın yazılmasında adı gecen tüm kahramanlara sonsuz saygılarımızı yolluyoruz. ruhunuz şâd olsun Kutül Amare

Kutül Amare İngiliz Ordusunun Osmanlı Ordusu tarafından teslim alınmasıyla neticelenen muhteşem bir zaferdir.. 106. yılı kutlu olsun..

Türkler tarih sahnesinde her zaman bağımsızlığına ve istiklaline düşkün bir millet olmuştur. Milletimizin Kutül Amare zaferi kutlu olsun.

Çanakkale Zaferi’nden sonra ikinci büyük zaferimiz olan Kutül Amare zaferinin yıldönümü kutlu, şehitlerimizin ruhu şad olsun.

İngiliz’lerin tarihte’ki; En büyük yenilgisi KutülAmare ‘nin 106. Yılı kutlu olsun.! Tüm şehit lerimizin ruhu şad olsun ALLAH’rahmet etsin

Kûtul-Amâre Zaferi’nin 106. yıl dönümü vesilesiyle bu büyük zaferi milli hafızamıza nakşeden kahramanlarımızı ve bütün şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

Zaferler ancak azim ve cesaretle kazanılır işte bu iki unsur Türk ordusuna zaferler kazandırmıştır Türk ordusu kadınıyla,yaşlısıyla zafere inanmıştı. Kutül Amare zaferi kutlu olsun.

Dünyada Türk ordusu gibi başka bir ordu yoktur. Cephanesiz, aç, susuz, uykusuz, süngüsüyle de olsa azmi ile bu başarıyı elde etmiştir. Kutül Amare zaferi kutlu olsun.

Kutül Amare nice zaferler nice kahramanlar, daha düne kadar bunlardan bi haber yaşıyorduk Tüm şehit lerimizin ruhu şad olsun ALLAH’rahmet etsin.

Zafer elbette başaracağım diyenin ve başaracağına inananlarındır. Bu güzel memleketimizde zaferi hak eden Türk milletinin Kutül Amare zaferi kutlu olsun.

Ülkemizini tarihteki büyük zaferlerinden biri olan Kutül Amare zaferi milletimizin dirlik ve birliği için, barış ve refahı için kutlu olsun.

Emperyalizme karşı mücadelemizin en önemli adımı olan Kutül Amare zaferimizin yıl dönümünü kutlarım. Biz o ataların evlatları olarak bayrağı taşıyacağız.

Türk Vatanı üzerinde oyun oynanamayacağını bir kez daha tüm dünyaya gösteren Kutül amare Zaferimizin 106. Yılı kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel Kut’ ül Amere Zaferi Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Zafer Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Sarıkamış Şehitleri Mesajları , 10 Kasım Atatürk’ü Anma Sözleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.