Kürtçe Kurban Bayramı Mesajları

Yakınlarının ve Müslüman aleminin Kurban Bayramı’nı kutlamak isteyenler için Kürtçe Kurban Bayramı mesajlarını araştırdık. İşte Kürtçe Kurban Bayramı Mesajları! Detaylar yazımız da…

Kürtçe Kurban Bayramı Mesajları yazımız da; Kürtçe kurban bayramı mesajları özel, Kürtçe kurban bayramı mesajları resimli, Zazaca Kürtçe kurban bayramı mesajları, Sevgiliye Kürtçe kurban bayramı mesajları, Kürtçe kurban bayramı mesajları kısa, Cejna we piroz be yer almaktadır.

Kürtçe Kurban Bayramı Mesajları

Bi hevîya kû bive sedema aşîti,aramî u azadîye,cejna Qurbanê li we û malbata we pîroz be.  -Siz ve aileniz, barış, huzur ve özgürlüğe katkıda bulunan herkesle birlikte Kurban Bayramı’nı kutlayın.

Bi heviya ku cejna Qurbanê le welate me ü li hemu cihane bi be sedema aşti ü biratiye cejna we ya qurbanê piroz be. -Kurban Bayramının ülkemizde ve dünyada barış ve kardeşliğe vesile olması dileği ile Kurban bayramınız kutlu olsun.

Dilekî sadiq ku ji xiybetê dûr, dilekî salih ku ji gunehan dûr bike nisîbê me û me li ser rêya rast şaş neke. Hêvîya aşîtî, edalet û aramî Cejna Qurbanê lı we pîroz be  -Coşkusundan ayrılan saf bir kalp, günahlarımızdan ayrılan ve bizi doğru yolda yanıltmayan iyi bir kalp. Barış, adalet ve barış için umut Kurban bayramınız kutlu olsun.

Di vê cejnê de em piştevaniyê xurttir bikin. Em goştê qurbanê li xizanan belav bikin, em zarokan bidin kenandin, hezkirin û rêzgirtinê li hev nîşan bidin, li derdora tifaqa demorasiyê em werin ba hev û em vê cejnê ji bo azadî û aştiyê bikin pêngavek. Cejna Qurbanê lı we pîroz be -Bu bayramda desteğimizi güçlendireceğiz. Fedakar eti yoksullara dağıtıyoruz, çocukları birbirlerini sozlervadisi.com kutlamaya, sevmeye ve saygı duymaya, demokratik bir şekilde bir araya gelmeye, özgürlük ve barış için bir adım atmaya teşvik ediyoruz. Kurban bayramınız kutlu olsun.

Bi heviya ku cejna Qurbanê le welate me ü li hemu cihane bi be sedema aşti ü biratiye cejna we ya qurbanê piroz be. Cejna Qurbanê lı we pîroz be – Kurban Bayramının ülkemizde ve dünyada barış ve kardeşliğe vesile olması dileği ile Kurban bayramınız kutlu olsun

Cejna Qurbanê lı hemu Müsülmanan pîroz be – Kurban bayramı tüm Müslümanlara kutlu olsun

Em hêvidarin ku ev cejna Qurbanê bi sedama aşitî, biratî û wekhevîyê… Em jîyaneke birûmet û serfiraz ji bo gelê me yê Kurd hêvi dikin Cejna Qurbanê lı we pîroz be  -Bu Kurban Bayramı’nın barış, kardeşlik ve eşitlik getireceğini umuyor … Halkımız için şanlı ve başarılı bir Kurban bayramını diliyorum

Her cejnek destpêkeke nû ye. Hêviya me heye ku cejn bibe bingeha azadiyê. Cejna we pîroz be. -Her bayram bir başlangıçtır. Ümit ediyoruz ki bu bayram özgürlüğün temeli olsun. Bayramnızı Kutlu olsun.

Cejna we ya qurbanê ji dil û can pîroz be. Bi hêviya rojên şad û bextewar. -Kurban bayramınız en içten dileklerimle kutlar, güzel günler dilerim.

Cejna we pîroz, qurbanê we qebûl, gunehên me efu mexfûr bibin. -Bayramınız kutlu, kurbanınız kabul, günahlarımız afu mağfiret olsun.

Nûr’a Îslamê qelbê te tije bike, Mekana te fîrdews, cîranê te Hz. Mûhammed be. Cejna te bimbarek be.-İslamın nuru kalbine dolsun, Mekanın cennet, komşun Hz. Muhammed olsun. Bayramın mübarek olsun.https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/kurtce-kurban-bayrami-mesajlari.html

Cejna we pîroz, qurbanê we qebûl, gunehên me efu mexfûr bibin. -Bayramınız kutlu, kurbanınız kabul, günahlarımız afu mağfiret olsun.

Cejna Qurbanê li hemu Misilmanan pîroz be Hêvîdar in, Cejna Qurbanê pîroz jî bona azadî, aşitî û bexteweriya gelan û cigir bûna , aramî û asayiş li navçeyê, bibe destpêkek. -Özgürlük, barış, huzur ve güvenin sağlanmasına vesile olması umuduyla, tüm Müslümanların Kurban Bayramı kutlu olsun.

Bi daxwaza pêşerojeke ronî cejna we pîroz dikim. Hêviya me ew e ku cejn ji bo mirovahiyê aştî, azadî û biratiyê bîne.  -Aydınlık bir gelecek dileği ile bayramınızı kutluyorum. umudumuz o dur ki bayram insanlığa barış, özgürlük ve kardeşlik getirsin.

Her cejnek destpêkeke nu ye. Hêviya me heye ku cejn bibe bingeha  azadiyê. Cejna we pîroz be.   -Her bayram bir başlangıçtır. Ümit ediyoruz ki bu bayram özgürlüğün temeli olsun. Bayramnızı Kutlu olsun.

Cejna Qurbanê lı we pîroz be -Kurban bayramı kutlu olsun


Dini Sözler kategorisinde en güzel Kürtçe Kurban Bayramı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Diyarbakır İle İlgili Sözler , Komik Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.